Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Sportowy Brat” zaatakował rywala na face-to-face! Nie zrobił na nim żadnego wrażenia!

Fot. YouTube
Opublikowane 8 października 2022, 09:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj odbędzie się gala The War 4. Podczas wczorajszej ceremonii nie brakowało emocji. Jeden z zawodników postanowił zaatakować swojego rywala.

Gala Denisa Załęckiego tym razem odbędzie się w Warszawie. Ponownie zobaczymy turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników, a nagroda główna to 50 tysięcy złotych. Co ciekawe, fighterzy zmierzą się na zmienionych zasadach. Federacja postanowiła zamienić gołe pięści na piąstkówki. Obrażenia pozostaną niemal takie same, jednak rękawice uchronią zawodników przed kontuzjami, które wcześniej sprawiały bardzo dużo problemów.

Ponadto na kibiców czeka walka 3vs3 oraz starcia dodatkowe, w których „Szachta” zmierzy się z „Shargim”, natomiast „Miro” zawalczy z „Kristofem“, a także dojdzie do mocnego pojedynku pomiędzy „Sołim” i „Matrixem”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Zaatakował rywala na face-to-face!

Tym razem na gali The War zawalczy wielu debiutantów. Wśród nich znaleźli się “Sportowy Brat” oraz jego rywal Tomasz. Pomiędzy przeciwnikami jest ogromna różnica warunków fizycznych. Drugi z fighterów jest znacznie wyższy i cięższy. Tomasz wniósł na wagę aż 129 kg, natomiast jego przeciwnik 79 kg.

Wielką przewagę jednego z zawodników mogliśmy zobaczyć podczas face-to-face. “Sportowy Brat” chciał zaskoczyć przeciwnika i najpierw go kopnął, a następnie wyprowadził kilka ciosów. Nie zrobiło to jednak żadnego wrażenia na 50 kg cięższym rywalu.

Miałem media trening, nie pokazałem żadnych kopnięć, no to jedno poleciało – tak skomentował całą sytuację “Sportowy Brat”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments