Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Marcin Bandel przywitany przez kibiców! Przywiózł mistrzowski pas na stadion ŁKS-u Łódź!

Fot. YouTube
Opublikowane 2 listopada 2022, 13:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafiło nagranie z ostatniego meczu ŁKS’u Łódź z Arką Gdynia, podczas którego kibice przywitali nowego mistrza organizacji Brave CF.

Marcin Bandel podczas gali Brave CF 63 stanął do pojedynku z Ismailem Nuardievem, który był dużym faworytem starcia o tytuł kategorii półśredniej. Polak sprawił jednak wielką niespodziankę i rozprawił się z rywalem w zaledwie 90 sekund.

Bandel nie bał się pójść na wymiany z rywalem, który ma na swoim koncie 12 nokautów i ustrzelił Rosjanina, posyłając go na deski. W parterze nie wypuścił zwycięstwa z rąk i poddał przeciwnika balachą. Tym samy odniósł 22 zwycięstwo w 30 starciach.

Marcin Bandel powitany przez kibiców

Po zdobyciu mistrzowskiego tytułu fighter tak podsumował swoje zwycięstwo – Dla mnie jako wojownika najcenniejsze jest to, czego nie da się kupić… każde trofeum czy tytuł (okupione krwią, potem, łzami, zdrowiem i poświęceniem )… umiejętności, jakie posiadam, pokora której nauczył mnie sport, ludzie których znam na całym świecie, miejsca w których byłem i udało się je zwiedzić… To zostaje ze mną na całe życie i nikt tego mi już nie zabierze… A pieniądze i sława (chociaż oczywiście są bardzo ważne i ułatwiają życie) są jedynie miłym, przyjemnym dodatkiem. Dlatego wydaje mi się, że dzisiaj jestem tu gdzie jestem.

“Bomba”, który jest wiernym fanatyk ŁKS-u Łódź, podczas niedzielnego spotkania z Arką Gdynia pojawił się na meczu. W trakcie przerwy wyszedł na murawę z mistrzowskim pasem i otrzymał brawa od kibiców na trybunach:

Przywitanie bohatera. Nowy mistrz Brave CF kategorii półśredniej Marcin Bandel otrzymał wspaniały przywitanie przez ponad 12 tysięcy kibiców jego ukochanego ŁKS-u Łódź – możemy przeczytać pod nagraniem udostępnionym przez federację.

Fighter jedynie podziękował kibicom, gdyż nie był w stanie zbyt wiele powiedzieć. W pierwszej akcji rywal złamał mu szczękę i kilka dni przed meczem, na którym się pojawił, musiał przejść operację.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments