Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Kuriozalne zakończenie walki! Zawodnik uderzył się… własnym kolanem!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 4 listopada 2022, 13:29
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Do nietypowego zakończenia walki doszło na afrykańskiej gali EFC 99. Jeden z zawodników z impetem uderzając o matę… uderzył głową w kolano.

Wczorajsza gala EFC 99 odbywała się w największym mieście Republiki Południowej Afryki – Johannesburgu. Kibice mieli nie lada widowisko, bowiem na 11 pojedynków tylko jeden zakończył się decyzją sędziowską.

W niespotykany sposób zakończyła się walka Katiso Matime z Davidem Mambo. Pierwszy z zawodników stoczył przed tym wieczorem 2 zawodowe starcia i oba przegrał przed czasem, jednakże posiadał potężny bagaż doświadczenia z amatorskich występów… choć na zawodowstwo przechodził z fatalnym rekordem 6. zwycięstw i 20. porażek.

Mambo z kolei debiutował jako profesjonalny fighter i na pewno miło będzie wspominał ten wieczór. Co prawda już w pierwszej rundzie dał się złapać w trójkąt nogami, jednak z łatwością obalił swojego oponenta.

Afrykaner wyniósł rywala w powietrze i cisnął nim o matę. Impet tego slamu był tak duży, że Matime po odbiciu głowy od podłoża… uderzył się w kolano. Jeśli przy pierwszym uderzeniu był jeszcze jakkolwiek świadomy, to własna kończyna całkowicie odcięła go od rzeczywistości.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments