sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Kuriozalne zakończenie walki! Zawodnik uderzył się... własnym kolanem!

(VIDEO) Kuriozalne zakończenie walki! Zawodnik uderzył się… własnym kolanem!

Do nietypowego zakończenia walki doszło na afrykańskiej gali EFC 99. Jeden z zawodników z impetem uderzając o matę… uderzył głową w kolano.

Wczorajsza gala EFC 99 odbywała się w największym mieście Republiki Południowej Afryki – Johannesburgu. Kibice mieli nie lada widowisko, bowiem na 11 pojedynków tylko jeden zakończył się decyzją sędziowską.

W niespotykany sposób zakończyła się walka Katiso Matime z Davidem Mambo. Pierwszy z zawodników stoczył przed tym wieczorem 2 zawodowe starcia i oba przegrał przed czasem, jednakże posiadał potężny bagaż doświadczenia z amatorskich występów… choć na zawodowstwo przechodził z fatalnym rekordem 6. zwycięstw i 20. porażek.

Mambo z kolei debiutował jako profesjonalny fighter i na pewno miło będzie wspominał ten wieczór. Co prawda już w pierwszej rundzie dał się złapać w trójkąt nogami, jednak z łatwością obalił swojego oponenta.

Afrykaner wyniósł rywala w powietrze i cisnął nim o matę. Impet tego slamu był tak duży, że Matime po odbiciu głowy od podłoża… uderzył się w kolano. Jeśli przy pierwszym uderzeniu był jeszcze jakkolwiek świadomy, to własna kończyna całkowicie odcięła go od rzeczywistości.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.