Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Mateusz Murański atakuje Szeligę! “Będziesz z tego rozliczony! Jesteś sz**tą! Będę wycierał tobą podłogę”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 10 listopada 2022, 15:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański postanowił zabrać głos i odnieść się m.in. do głośnego w ostatnim czasie konfliktu pomiędzy Piotrem Szeligą i Denisem Załęckim.

Podczas FAME 16 doszło do konfrontacji “Szeliego” z Denisem oraz “Glebą”. Sprawa odbiła się szerokim echem w social mediach, na których zarówno jedna, jak i druga strona odniosła się do całej sprawy.

Pojawiło się sporo nagrań opublikowanych przez zawodnika FAME, który wyjaśnił m.in. jak wszystko wyglądało, zdradził, że udał się nawet do lekarza oraz udostępnił prywatne wiadomości i głosówki, które kilka miesięcy temu wysłał mu Denis.

“Bad Boy” w odpowiedzi podsumował wszystko w obszernym nagraniu, gdzie również przedstawił, jak z jego punktu widzenia wyglądała cała sprawa i zdradził, że Szeliga rzekomo był namawiany na złożenie zeznań, jednak ostatecznie miał się z tego wycofać:

Wiem, co chciał zrobić, wiem kto go namawiał. Chciał kurwa iść na obdukcję, chciał kurwa iść zeznawać. Po prostu kurwisko chciał zeznawać, dojebać oliwy do ognia. Chciał, żeby za to był wyrok i tak dalej. Jest to zwykła parówa dla mnie. A wiecie, dlaczego nie poszedł? Bo ja od rana do wieczora trąbiłem, wydzwaniałem po całej Polsce, po wszystkich kurwa ogarniętych osobach z jego miasta, żeby go za ucho wzięły i wytargały – mówił w oświadczeniu.

Mateusz Murański uderza w Piotra Szeligę!

Teraz głos zabrał również młody “Muran”, ktory w mocnych słowach zaatakował “Szeliego”. Najpierw odniósł się do konferencji, podczas której freak fighter zadał pytanie Jackowi Murańskiemu o Legię Cudzoziemską.

– Pani prokurator Szeliga, Piotrusiu. Jaką miałaś czelność podejść do mojego ojca, który jest sztywnym człowiekiem i pytać o legię cudzoziemską? Stary, o takich rzeczach się nie rozmawia, również nie rozmawia się o więzieniu. Tam przyszedłeś z jakaś koleżanka, co nie potrafiła dwóch zdań sklecić, tylko coś zafafluniła. Dla mnie jesteś pałą za to zachowanie i będziesz z tego rozliczony.

Następnie odniósł się do sprawy z Denisem, jaka miała miejsce na trybunach gali FAME 16:

– Kolejna sprawa. Jak Kalemu zabrać krowę, to dobrze. A jak Kali zabrać krowę, to wtedy, źle tak? Ty byś wszystkich wysprzęglił i wszystkich posprzedawał, bo jak widać, bardzo łatwo ci to przychodzi. Bita panienko na ryj.

– (…) Poszłaś na obdukcję po ojcowskim liściu. Jesteś zwykłą panienką, dziwką, szmatą. Po prostu będę wycierał tobą podłogę i tyle. Jakbyś miał jaja i się okazał kozakiem, to byś Denisa zagonił, wstał i się z nim bił. A ty jesteś zwykłą estrogenową pałą. Jak sam masz do mniejszych to fajnie, jak staje większy czy równy, to źle, bo jesteś zwykłym frajerem.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO