Środa, 24 Lipca, 2024

(VIDEO) “Balboa” brutalnie rozbija rywala i wygrywa mistrzowski pas! Darmowa walka przed galą GROMDA 11

Fot. YouTube
Opublikowane 28 listopada 2022, 11:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już ostatnie dni dzielą nas od gali GROMDA 11. Do ringu powróci “Balboa”, a federacja przypomina jego pojedynek o mistrzowski pas.

Turniej i pojedynki finalistów na gali GROMDA 11

2 grudnia GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na jedenastej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. Do ringu powróci m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, zobaczymy również w akcji Łukasza „Brodacza” Załuskę, Bartłomieja „Kruszynę” Bielasa oraz debiutantów. Wszystkie nazwiska uczestników GROMDA 11 poznamy już niedługo.

Zwycięzca pierwszego półfinału wielkiego finału zwycięzców turniejów, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, będzie na pewno bacznie przyglądał się pojedynkowi Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny “Balboa” ma już pierwszy mistrzowski pas federacji, a teraz zrobi wszystko, by pokazać wszystkim kto jest najtwardszym bijokiem.

-> OGLĄDAJ GROMDA 11 NA ŻYWO

“Balboa” vs Godbeer o pas GROMDY!

Bartłomiej Domalik w federacji GROMDA nie odniósł jeszcze żadnej porażki. Zwyciężył wszystkie pięć pojedynków. Najpierw na piątej edycji wygrał turniej, następnie w wielkim finale pokonał Dawida Żółtaszka. Ostatni raz oglądaliśmy go podczas GROMDA 9, kiedy to stanął do walki o międzynarodowy pas.

“Balboa” zmierzył się wówczas z Brytyjczykiem Markiem Godbeerem. Rywal to były zawodnik MMA, który toczył pojedynki dla UFC, Bellatora czy ACA. Ma również na swoim koncie tytuł amerykańskiej federacji walk na gołe pięści VBK. W tej formule poniósł porażkę dopiero w starciu z Domalikiem.

Pojedynek rozstrzygnął się już w drugiej odsłonie. “Balboa” rozbił swojego rywala i zdobył międzynarodowy mistrzowski pas federacji GROMDA. Całą walkę znajdziecie poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments