Piłkarze FC Barcelony i Atletico zawieszeni. Odechce im się MMA na dłuższy czas

torres savic
Fot. YouTube (Screenshot)
Opublikowane 11 stycznia 2023, 15:59
przez Izaak
0
0
Brak komentarzy

W ostatnim meczu ligowym FC Barcelony z Atletico Madryt mogliśmy zobaczyć namiastkę nieco innej dyscypliny od piłki nożnej, jaką jest MMA. Piłkarze obu drużyn zmierzyli się ze sobą „w parterze”, a teraz zostali dodatkowo ukarani.

Mecz Dumy Katalonii z Atletico nie należał do najbardziej porywających. Goście strzelili bramkę w 22. minucie spotkania, która w dużym stopniu ustawiła mecz. Po bramce Dembele mogliśmy obejrzeć jeszcze kilka dobrych akcji, ale było ich mało jak na ponad 70. minut gry, które pozostały do końca spotkania.

W końcówce meczu również działo się niewiele, aż do momentu, w którym zaiskrzyło pomiędzy Ferranem Torresem a Stefanem Saviciem. Obaj piłkarze dali upust emocjom i zaprezentowali licznie zgromadzonym kibicom namiastkę MMA w ich wykonaniu.

Fot. YouTube (Screenshot)

Takie zachowanie nie uszło uwagi sędziego, który natychmiast zainterweniował i słusznie obu wysłał do szatni, pokazując im czerwone kartki. To jednak nie koniec konsekwencji, które będą musieli ponieść obaj Panowie, a także ich zespoły.

Zawieszenie

Sprawy nie pozostawił obojętnie również Hiszpański Związek Piłki Nożnej. Włodarze ligi postanowili ukarać Ferrana Torresa oraz Srefana Savicia zawieszeniem w dwóch meczach w ramach rozgrywek La Liga. Oznacza to, że Torres tak samo, jak Robert Lewandowski nie będzie mógł wziąć udziału w spotkaniu przeciwko Getafe oraz przeciwko Gironie.

Natomiast piłkarz Atletico Madryt nie wesprze klubowych kolegów w meczach z Almerią i Realem Valladolid. To dla obu zawodników dobra nauczka. W przyszłości zapewne będą starać się panować nad emocjami.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments