Mocna reakcja Najmana! Odpowiada na wywiad Łaszczyka: „Słyszałeś trenera Raubo? Zanim zaczniesz się przy***rdalać, to wypadałoby, żebyś się zważył”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 stycznia 2023, 09:17
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Marcin Najman odpowiedział na ostatni wywiad Kamila Łaszczyka, który krytycznie wypowiedział się na temat zawodnika High League.

W najnowszej rozmowie „Szczurka” z fansportu.pl padło pytanie o „El Testosterona”. Zawodnik, który na gali FAME 17 zadebiutuje w formule MMA, tak wypowiedział się o byłym pięściarzu:

Oj Marcinku, Marcinku. On to chyba wypromował, ten sposób, ten FAME. Ja nie mogę zrozumieć, że temu gościowi dają zarobić, dają walki. On nie umie walczyć, nie umie zadawać ciosów… Nawet nie chce mi się komentować tego człowieka.

Najman odpowiada Łaszczykowi

„El Testosteron” zareagował na słowa Łaszczyka i opublikował na swoim kanale specjalne nagranie. Nawiązał do słów trenera Zbigniewa Raubo, który w innej rozmowie dla fansportu.pl przyznał, że waga robi dużą różnicę i może mieć ona ogromne znaczenie w walce Kamila z Amadeuszem „Ferrarim” na FAME 17.

Widzę, ty nic rozumu nie nabierasz, tylko cały czas brniesz w tę głupotę. Ktoś ci nagadał pewnie, jak to trzeba w tych freakach, że wszystkich dookoła zaczepiać. Ok, tylko słyszałeś trenera Raubo? To jest bardzo mądry trener. Zanim zaczniesz się przypierdalać do kogoś, kto waży 116 kg, tak jak ja dzisiaj, to wypadałoby, żebyś ty też się zważył. Zanim zaczniesz pierdolić te bzdury, to się zważ.

A inna sprawa, to przecież ja czekałem kiedyś cały weekend na ciebie. Mówiłem, przyjedź bohaterze. Aż tak malutki, że cię nie zauważyłem? Bez presady, krasnal chyba nie jesteś. Jak coś to dawaj, ja 3 dni na miejscu będę jeszcze trenował, jak coś to podbijaj, śmiało. Słuchaj trenera Raubo!

Poniżej znajdziesz wspomniany wywiad z trenerem Raubo:

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO