„Don Diego” pewny siebie przed walką o pas GROMDY! Wskazał rundę, w której skończy „Balboę”!

Fot. GROMDA
Opublikowane 26 maja 2023, 08:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już tylko godziny dzielą nas od gali GROMDA 13! Największa polska organizacja walk na gołe pięści powraca z hitowym wydarzeniem, podczas którego poznamy pierwszego mistrza.

W main evencie gali ponownie w akcji zobaczymy Mateusza Kubiszyna. Niepokonany „Don Diego” zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem, który również dotychczas wygrał wszystkie swojego pojedynki w ringu GROMDY.

Galę GROMDA 13, która rozpocznie się już w ten piątek o godzinie 20:00 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

„Don Diego” wskazuje rundę

Obaj zawodnicy są bardzo pewni siebie i wierzą w swoje zwycięstwo. Bez wątpienia będzie to jednak wyjątkowo trudny pojedynek. „Balboa” bije dynamicznie i z dużą siłą natomiast Kubiszyna cechuje wytrzymałość oraz ringowa inteligencja. Potrafi przetrwać kryzysy, po czym rozbija swoich rywali.

Co ciekawe, według „Don Diego” tym razem nie zobaczymy piątej odsłony, która jest nieograniczona limitem czasowym. Zapytany o to, jak wizualizuje sobie walkę, w rozmowie z bokser.org przyznał:

– Tutaj będzie duża różnica stylowa. Miałem przyjemność trenować i walczyć z takimi zawodnikami jak Bartek. (…) Nie zobaczymy piątej rundy. Obstawiam, że skończy się w czwartej rundzie. Undisputed champion „Don Diego”!

Sprawdź ostatnią rozmowę z „Don Diego” przed walką o mistrzowski pas GROMDY:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments