Jackiewicz o rewanżu Najman vs Pudzian: „Marcin się rozwija. Nawet za tydzień…” [VIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 28 czerwca 2023, 19:05
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Rafał Jackiewicz pojawił się w studio FANSPORTU TV. Były mistrz Europy w boksie wypowiedział się między innymi o umiejętnościach Marcina Najmana i ewentualnym rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim.

Panowie debiutowali w MMA przeciw sobie przed kilkunastoma laty, co zakończyło się zwycięstwem Pudziana. Kariery obu zawodników potoczyły się po tamtym pamiętnym wieczorze kompletnie inaczej. Były strongman niezmiennie reprezentował KSW, a „El Testosteron” ostatecznie wylądował w świecie freak fightów.

Od jakiegoś czasu Najman postanowił wyzwać Pudzianowskiego na rewanż twierdząc, że tym razem by go pokonał. Mariusz wypełnił kontrakt z największą polską organizacją, co teoretycznie otwiera drogę do negocjacji z innymi. Wątpliwym jednak jest, by Pudzian zechciał na koniec kariery wstąpić do świata freaków.

Jackiewicz o rewanżu Pudzian vs Najman

Między innymi o Marcina Najmana został zapytany ostatni gość w studio Fansportu TV. Rafał Jackiewicz, bo o nim mowa przyznał, że ze względu na bliższą relację z „El Testosteronem” nie będzie publicznie oceniał jego umiejętności. Przy okazji został też zapytany o ewentualny wynik rewanżu Pudzianowski vs Najman, a jego reakcję zobaczyć możecie w poniższym wideo.

Jak ktoś się mnie pyta ja opowiadam prywatnie, co myślę o jego stylu walki, powiedzmy… Ale to jest mój kolega i ja tego publicznie nie powiem. Moja godność osobista nie pozwala mi, żeby mówić coś na kolegę. Marcin nic złego nigdy mi nie zrobił, a to, że walczy jak walczy to jest inna sprawa.

Całą rozmowę z Rafałem Jackiewiczem zobaczysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments