FAME MMA komentuje zamieszanie z Diablo! „Olać takie biznesy. Gratulujemy profesjonalizmu”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2023, 09:24
przez Przemek Krautz
2
2
2 komentarze

Organizacja FAME MMA zabrała głos w sprawie Krzysztofa Włodarczyka oraz zapowiedziała zmiany na karcie walk. Wygląda na to, że main event zostanie odwołany.

Transfer „Diablo” do federacji freakowej był dużym hitem. Były mistrz świata podczas wrześniowej gali w Krakowie miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą i zadebiutować w formule MMA. W miniony wtorek głos zabrał jednak jego promotor, który oświadczył, że do walki nie dojdzie.

Na swoim Twitterze Andrzej Wasilewski napisał – Wydarzenie bez precedensu w obszarze eventow zwanych freak fightami. Fame ogłosiło walkę Diablo bez jego zgody, bez sfinalizowania kontraktu. Od wczoraj rozpoczęło sprzedaż biletów na jego występ 2.09. A to nieprawda. Brzydka sprawa. Diablo ma walkę bokserską na jesieni – następnie dodał – Ogłosili coś, czego nie będzie.

FAME MMA odpowiada na wpis promotora

Na Twitterze federacji FAME MMA pojawiła się odpowiedź. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach poznamy nowy main event nadchodzącej gali:

– K#@wa, to się zaczął tydzień dobrze. Krzysztof, mimo że „nie wyraził zgody” na publikowanie swojego wizerunku, WRZUCIŁ NA SWÓJ PROFIL POST I INSTASTORIES z ogłoszeniem udziału na FAME 19. Powtórzę: nie zgodził się na publikację, ale sam wrzucił.

– Dodatkowo WZIĄŁ UDZIAŁ W SESJI ZDJĘCIOWEJ I ROZPOCZĄŁ PRZYGOTOWANIA DO WALKI NA FAME 19 w klubie u Trenera Oknińskiego. Menadżerka Krzysztofa, z którą pracownicy FAME akceptowali terminy nagrań i programów live, też zapewne potwierdzała wszystko bez wiedzy Krzysztofa.

– Pisząc WITAMY W PIEKLE przy ogłaszaniu Krzysztofa DIABLO Włodarczyka, nie o takie piekło nam chodziło. W każdym razie… jeżeli Krzysztof po kilku treningach MMA nagle poczuł niechęć do walki, to zmuszać go nie będziemy. Taka współpraca na siłę to żadna promocja gali. Olać takie biznesy. Andrzejowi Wasilewskiemu i Krzysztofowi Włodarczykowi gratulujemy profesjonalizmu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uuuuu
Uuuuu
1 miesiąc temu

Olać to on może podrzędną federację Fame.marni włodarze

Aron
Aron
Reply to  Uuuuu
1 miesiąc temu

Kasą się skończy to się zgłosi sam na kolanach, boks się już dla niego kończy

WIDEO