Tragiczny finał starcia chuliganów w Radłowie! Nie żyje jedna osoba [WIDEO]

Opublikowane 5 sierpnia 2023, 14:45
przez Jakub Hryniewicz
12
66
Brak komentarzy

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas turnieju piłkarskiego w Radłowie. W wyniku zamieszek pomiędzy pseudokibicami zginęła jedna osoba.

Zgłoszenie o incydencie trafiło do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie dziś o godzinie 9:30. Podczas turnieju piłkarskiego rozgrywanego w Radłowie doszło do walki, w której według nieoficjalnych informacji udział brali pseudokibice Unii Tarnów i drużyn przeciwnych.

Jak podał w mediach społecznościowych portal 112Tarnów.pl w ruch miały iść kije bejsbolowe oraz petardy. Jeden z uczestników miał skończyć bez kończyny. W wyniku bójki zginęła jedna osoba – 40-letni mężczyzna, który prawdopodobnie został trafiony racą.

Według doniesień naszych czytelników w miejscowości Radłów doszło do poważnego starcia między rzekomymi pseudokibicami Unii Tarnów, a Zagłębia Sosnowiec, które okazało się być tragicznym wydarzeniem. Według relacji, w wyniku tej konfrontacji jedna osoba zginęła, a inna doznała poważnych obrażeń, włącznie z odcięciem jednej z kończyn. Napastnicy podczas zamieszek użyli ostrych narzędzi, kijów bejsbolowych, oraz petard. Tarnowska Policja ustala obecnie uczestników zdarzenia, w którym mogło brać udział nawet 100 osób – czytamy na profilu 112Tarnów.pl.

Informację przekazał też rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie Paweł Klimek.

Około godziny 9:30 otrzymaliśmy informację o tym, że doszło do jakiejś bójki na stadionie w Radłowie. Tam doszło do potyczek między osobami, które tam rozgrywały turniej piłkarski. Okazało się, że w pewnym momencie jedna osoba została ranna prawdopodobnie racą, tam swoje czynności wykonywali policjanci oraz ratownicy medyczni. Niestety po kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować, jest to około 40 latek, na razie nie znamy jego tożsamości.

Wideo z nagrania znajdziesz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
66
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments