Środa, 17 Lipca, 2024

Bomba od początku wiedział, że nie zawalczy!? Zwrócił się do kibiców: “Mój stan zdrowia…”

Fot. Clout MMA
Opublikowane 10 sierpnia 2023, 09:16
przez Przemek Krautz
0
6
Brak komentarzy

Paweł Bomba zabrał głos po raz pierwszy od zamieszania, do którego doszło jeszcze przed galą Clout MMA. Wygląda na to, że spodziewał się takiego obrotu wydarzeń.

“Scarface”, miał zmierzyć się z Dominikiem Pudzianowskim, jednak starcie się nie odbyło, a w klatce zastąpił go Błażej Augustyn. Bomba nie mógł stoczyć pojedynku, gdyż sąd cofnął przerwę w odbywaniu wyroku pozbawienia wolności po tym, jak freak fighter został zgłoszony do prokuratury przez Maję Staśko.

Walka została odwołana w ostatniej chwili, a do sieci trafiła wiadomość, że za Bombą wystawiono list gończy. Ten jednak nie został jeszcze zatrzymany i podczas gali Clout MMA pojawił się na innym wydarzeniu, które było transmitowane na żywo.

Bomba zwrócił się do kibiców

Jako gość wziął udział w turnieju pokerowym pomiędzy Amadeuszem Roślikiem i Kasjuszem Życińskim, który odbywał się w Bratysławie. Co ciekawe, przywitał się nawet z “Ferrarim”, które w wywiadach atakuje w ostrych słowach i cały czas nawołuje do rewanżu.

Teraz przez swojego TikToka przekazał wiadomość do swoich fanów. Wygląda na to, iż spodziewał się, że do jego pojedynku nie dojdzie:

– Mi stan zdrowia nie pozwoliłby na to, żeby brać udział w walce. Zająłem się promocją, rozbawiłem was najlepiej, jak potrafiłem. Zrobiłem kabaret na konferencjach, pośmialiśmy się z Najmana, jego fajnych włosów i umiejętności. Dalej będę was rozśmieszał najlepiej, jak potrafię. Mam nadzieję, że się wam podobało.

Następnie zapowiedział, że po przejściu operacji chce zmierzyć się z Marcinem Najmanem oraz “Ferrarim”. Zapewnia, że mimo podania ręki byłemu rywalowi nadal chce wyjaśnić z nim wszystko w klatce po raz drugi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO