Awantura Szeligi z Wrzoskiem! Jest nagranie zza kulis FAME MMA [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 11 sierpnia 2023, 08:46
przez Przemek Krautz
16
8
Jeden komentarz

Do sieci trafiło nagranie z awantury pomiędzy zawodnikami FAME MMA. Tym razem niewiele brakowało, a doszłoby do bójki pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą.

Już podczas FAME 20 panowie stoczą walkę rewanżową. W pierwszym starciu były mistrz KSW doznał kontuzji po tym, jak upadł na rękę, przez co sędzia był zmuszony przerwać pojedynek. Wrzosek następnie przeszedł operację i teraz wraca po dłuższej przerwie.

Rewanż zapowiedziano na ostatniej gali, a zawodnicy stanęli twarzą w twarz. „Szeli” został wówczas wygwizdany przez kibiców, którzy zapełnili halę we Wrocławiu. Jest on aktualnie najbardziej nielubianą postacią w świecie sportów walki. Wszystko przez głośną aferę z byłym trenerem.

Najpierw Szeliga mówił, że Rafał Antończak jest dla niego jak ojciec, a kiedy doznał wypadku na ringu, freak fighter nawoływał do wpłacania pieniędzy na leczenie trenera. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że „Szeli” związał się z żoną Antończaka, kiedy ten przebywa w specjalistycznym ośrodku.

Awantura Szeligi z Wrzoskiem

Na Szeligę spłynęła ogromna fala krytyki nie tylko ze strony kibiców, ale też fanów. Kilka dni temu media obiegła także informacja, że został wyrzucony z Artnoxu, a Artur Gwóźdź nie jest już jego menedżerem. Teraz podczas nagrywek do trailera miała nawet miejsce awantura pomiędzy freak fighterem i Marcinem Wrzoskiem.

Jak można usłyszeć, chodziło o sytuację z trenerem. Zdjęcie zza kulis najpierw opublikowało FAME MMA, które przekazało – Podczas dzisiejszych nagrań do trailera FAME 19 doszło do mocnego spięcia między Szeligą a Wrzoskiem.

Następnie dziennikarz Michał Rogoziński opublikował materiał zza kulis:

Kto wygra w rewanżu na FAME 19?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
8
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Don Kasia
Don Kasia
1 miesiąc temu

Wygra olejnik

WIDEO