Wrzosek komentuje odejście Szyszki z Uniq Fight Club: „Rozstanie było punktem kulminacyjnym” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 15 sierpnia 2023, 12:32
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie miał okazję podsumować ostatnią galę Clout MMA oraz zmiany w klubie Uniq Fight Club.

Zawodnik KSW między innymi skomentował walkę swojego kolegi Andrzeja Fonfary, który zmierzył się z Marcinem Najmanem. Starcie trwało zaledwie 16 sekund, jednak Wrzosek, który znajdował się w narożniku, nie ukrywa, że z jego perspektywy wydawało się to znacznie dłużej.

Zabrał głos również w sprawie zmian w Uniq Fight Club i odejścia trenera Przemysława Szyszki. Został też zapytany o swoją wypowiedź, gdyż w jednym z wywiadów zapowiedział, że w klubie zostaje wprowadzony pełen profesjonalizm.

Teraz wyjaśnił, że słowa te nie miały być szpilką w stronę Szyszki. Zdradził, że rozstał się z nim w dobrych relacjach, a właściciele klubu od dawna planowali wprowadzić pewne zmiany, w tym m.in. w sztabie szkoleniowym. Uniq chce stworzyć swój fight team jak WCA czy Skra, które są reprezentowane przez czołowych polskich zawodników.

– Ja z nim rozstałem się w pozytywnych relacjach. Po prostu teraz już więcej zrobiłem treningów z Bartkiem Fabińskim niż z Szyszką. (…) Co do pełnego profesjonalizmu to już nie chodzi o samo odejście Szyszki. To są rzeczy, które były odkładane, miały być wprowadzone, to było przekładane. Odejście Szyszki, to rozstanie było punktem kulminacyjnym.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments