Środa, 17 Lipca, 2024

Okniński o treningach Włodarczyka! Wróci do klubu? “Rozmawiałem z nim i…”

fot. Twitter | YouTube
Opublikowane 30 sierpnia 2023, 19:12
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na naszym kanale YouTube Fansportu.pl pojawił się wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim i jego zawodnikami: synem Adamem oraz Kamilem Mindą. Panowie wypowiedzieli się na wiele tematów, a w tym o niedoszłym debiutancie w MMA, Krzysztofie Włodarczyku.

Popularny “Diablo” pod koniec ubiegłego miesiąca został ogłoszony nowym nabytkiem FAME. Niedługo później gruchnęła kolejna informacja: jego rywalem na krakowskiej gali FAME 19 miał być Arkadiusz Tańcula. Starcie miało odbyć się w pełnej formule MMA.

Jak zaskakująca była informacja o Włodarczyku we freak fightach, tak samo niespodziewane było… odwołanie jego występu. Z profilów społecznościowych byłego mistrza świata WBC oraz IBF w wadze junior ciężkiej zniknęły grafiki promującego udział w FAME 19, a jego promotor Andrzej Wasilewski zapowiedział, że “Diablo” niebawem powróci na bokserski ring.

Włodarczyk przygotowania do MMA zaczął na matach Akademii Sportów Walki Wilanów. W klubie tym pojawił się Michał Tuszyński, który podpytał Kamila Mindę oraz Adama Oknińskiego o to, jak Krzysztof prezentował się poznając nowe techniki.

Miałem okazję go zobaczyć i poćwiczyć z nim. Diablo powinien trenować MMA i ma duże szanse, żeby zaistnieć i być gwiazdą nie tylko pięściarstwa, lecz także freaków czy MMA – odpowiedział syn popularnego “Łowcy Skór”. – Myślę, że ma taki naturalny dryg do parteru, zapasów, szybko przyswaja. Pewne rzeczy trzeba było mu wytłumaczyć, co, jak, po co, a jak już to przyswoił, to bardzo szybko się uczył.

Kilka słów od siebie dodał też założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński:

Ja rozmawiałem z “Diablo”. Mogę powiedzieć, że bardzo lubi naszą Akademię i że na pewno do nas wróci. I może to już niedługo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO