Okniński zabrał głos po porażce Szeligi! „Jestem wdzięczny Wrzoskowi. Poprosiłem go, żeby…”

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 4 września 2023, 15:52
przez Przemek Krautz
13
2
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zabrał głos po gali FAME 19, podczas której jego pojedynek stoczył nowy podopieczny Piotr Szeliga.

„Szeli” ponownie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Pierwsze starcie wygrał przez kontuzję rywala, ale był bardzo pewny siebie i zapowiadał, że również tym razem pokona znacznie bardziej doświadczonego zawodnika. W klatce jednak nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Były mistrz KSW zdominował freak fightera i pokazał, że kontuzja była jedynie wypadkiem przy pracy. Udzielił również Szelidze lekcji pokory, gdyż wiele mocnych słów padło z ust zawodnika FAME.

Po wygranej zdradził, że jest otwarty na trylogię i chętnie jeszcze raz rozprawi się z Szeligą. Głos zabrał również trener freak fightera, który zdradził, o czym rozmawiał z Wrzoskiem przy okazji gali FAME 19 zarówno przed, jak i po starciu.

Mirosław Okniński w wywiadzie dla MMA-BNB przyznał, że poprosił go o to, by ten dał już spokój Szelidze i nie wbijał w niego szpilek po deklasacji:

– Z Wrzoskiem się lubimy i szanujemy. Normalnie rozmawialiśmy przed i po gali. Powiedziałem, że jest u nas i proszę go, żeby nie dojeżdżał Szeligi. On powiedział, że ma szacunek do mnie i nie będzie go dojeżdżał ze względu na mnie, bo tak by go cisnął do bólu. Jestem wdzięczny Wrzoskowi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO