FAME MMA: Fagata nie zdążyła skończyć rywalki! Brylantynka dwukrotnie liczona w ostatniej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 29 września 2023, 22:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W jedynym starciu pań podczas FAME Friday Arena 2 spotkały się Martyna „Brylantynka” Janusz vs Agata „Fagata” Fąk.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

W Szczecinie doszło do wielu niesamowitych pojedynków, jak Alan Kwieciński vs Dominik Zadora, Tańcula vs Polak, czy Jóźwiak vs Boxdel. W oktagonie Fame MMA doszło też do pojedynku kobiet, które zmierzyły się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

W klatce stawiła się absolutna debiutantka, Martyna Janusz. Popularna „Brylantynka” zmierzyła się z mającą za sobą 3 pojedynki „Fagatą”. Agata Fąk po porażce przed czasem Lexy Chaplin odniosła 2. wygrane przez decyzje z Moniką Kociołek oraz Natalią Karczmarczyk.

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: Brylantynka vs Fagata – RELACJA

RUNDA 1

Fagata szybko i agresywnie zaczęłą walkę. Składne kombinacje sięgają głowy Brylantynki, która szuka kontry na wstecznym. Fąk nie daje odetchnąć oponentce, która wysoko trzyma gardę i odpowiada pojedynczymi uderzeniami. Fagata nie przestaje napierać, na każdy cios odpowiada co najmniej dwoma czy to rękoma, czy kopnięciami. Janusz szuka obszernego prawego, spróbowała też przechwycić kopnięcie Fagaty.

RUNDA 2

Brylantynka zaczęła od mocnego prawego, ale zaraz uciekła przed serią Fagaty. Sporo czytelnych akcji w wykonaniu Agaty Fąk, choć sięgają one celu. Fagata uporczywie szuka prawego high kicka, Martyna Janusz odpowiada prostą kombinacją lewy-prawy. Fagata napiera i punktuje skutecznie do ostatnich sekund, trafiając middle kickiem i lewym na głowę.

RUNDA 3

Fagata podobnie jak w poprzednich odsłonach ruszyła do przodu z ciosami. Mocne kopnięcie na korpus, doszły też uderzenia na głowę i po raz pierwszy w walce liczona Brylantynka! Zaraz kolejne ciosy dochodzą celu i mamy kolejne liczenie sędziego. Poszło jeszcze kopnięcie oraz ostatnie uderzenie, po którym sędzia przerwał walkę!

Wynik walki: Fagata wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów

ZOBACZ WYWIADY PO FAME FRIDAY ARENA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO