Gleba popełnił błąd, przechodząc do KSW!? „Rzeczywistość okazała się brutalna”

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 2 października 2023, 15:02
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski w dłuższej rozmowie z kanałem Fansportu.pl wypowiedział się między innymi na temat byłych Gromdziarzy, którzy teraz toczą pojedynki w innych organizacjach.

Największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści przebyła długą drogą od pierwszego eventu. Na przestrzeni lat w ringu GROMDY pojawiło się wielu zawodników i część z nich w ten sposób wypromowało swoje osoby. Jeszcze w tym roku „Gleba” zadebiutował w KSW, a Tomasz Gromadzki stoczył już kilka pojedynków w Fame MMA.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Mariusz Grabowski o „Glebie” i „Zadymie”

Między innymi o tych zawodników został zapytany w rozmowie z Fansportu.pl Mariusz Grabowski. Szef GROMDY przyznał między innymi, że jego zdaniem toruński zawodnik przecenił trochę swoje możliwości. „Zadyma” z kolei miał jeszcze aktywny kontrakt z Tymexem, jednak został on rozwiązany.

W przypadku Patryka Tołkaczewskiego to była nietrafiona decyzja. Być może sportowo chciał się spełnić, myślał, że tam jest inaczej. Ta rzeczywistość okazała się brutalna, ale życzymy, by się odbudował. (…) Jeśli chodzi o „Zadymę” – on zrobi wszystko dla wszystkich, żeby dać show – powiedział szef GROMDY. Poruszony został też temat Mateusza „Don Diego” Kubiszyna, który również toczył freakowe pojedynki. Pełną wypowiedź Mariusza Grabowskiego znajdziecie w wywiadzie.

Cały wywiad odsłuchasz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments