Czwartek, 18 Lipca, 2024

Jest szansa na freakową walkę Różala!? Szpilka nie pozostawia wątpliwości: “Rozmawiam z nim często i…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 listopada 2023, 10:43
przez Przemek Krautz
1
8
Brak komentarzy

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie freak fightów, do których przekonuje się coraz więcej sportowców. Są jednak tacy, którzy nie zamierzają zmieniać swojego zdania.

W ostatnim czasie mocno zmieniło się to, jak zawodowcy odbierają freak fighty. Na samym początku były one bardzo mocno krytykowane, a wielu sportowców zapewniało, że nigdy nie weźmie w nich udziału. Kiedy jednak otrzymali propozycje walki za wysokie gaże i z ciekawymi rywalami, zmieniali zdanie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szpilka o walce “Różala” we freakach

“Szpila” w rozmowie z Mateuszem Borkiem w Kanale Sportowym podkreślił, że można wystąpić na gali freakowej i jednocześnie stoczyć sportowy pojedynek oraz jest to dobra okazja, aby wpoić młodym kibicom odpowiednie wartości.

Były pięściarz nie ma wątpliwości, że część zawodników, która cały czas jest mocno przeciwna freakom, to osoby, które nigdy nie dostały oferty. Zaznaczył jednak, iż są fighterzy, których nie przekonują nawet duże pieniądze, a jednym z nich jest Marcin Różalski.

– Dużo zawodników mówi, że nie zawalczyłoby we freak fightach. Ciekawe, co by było, gdyby im zaproponowali takie pieniądze. Wiem, że są zawodnicy, którzy by nie zawalczyli jak “Różal”. Rozmawiam z nim często i zawsze o tym mówi. Ale są zawodnicy, którzy mówią, że by nie zawalczyli, a po prostu nie mają propozycji. Na koniec dnia zostajesz z tym, co zarobiłeś. Masz rodzinę, musisz ją wyżywić.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments