Środa, 17 Lipca, 2024

W końcu dojdzie do wyczekiwanej walki!? Pasternak i Alan dogadali zasady pojedynku

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 15 listopada 2023, 10:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że już niedługo może dojść do pojedynku pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Michałem Pasternakiem. Panowie w końcu dogadali się co do warunków.

“Wampir” i “Alanik” są bardzo mocno skonfliktowani, a w wywiadach nie szczędzą sobie ostrych słów. Kibice liczą na to, że w końcu wszystko zostanie wyjaśnione w klatce, gdyż pojedynek ten bez wątpienia wzbudzi ogromne emocje.

Kwieciński jednak cały czas zmienia zdanie. Zapewniał, że nie zawalczy z Pasternakiem, po czym stwierdził, iż takie starcie jest nieuniknione. Po ostatniej wygranej na FAME ponownie oświadczył, że nie interesuj go takie zestawienie.

Alan i Pasternak dogadali formułę walki

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Teraz jednak przy okazji ostatniego cage’a zawodnicy mieli okazję na telefoniczną konfrontację i umówili się nawet na konkretne zasady – W K-1 i duże rękawice. Waga 93 kg, tak jak chcesz, twoja waga – powiedział Alan zapytany o formułę.

Mogę mówić teraz bez problemu, bo jestem pewny, że trener by to zaakceptował. Warunki są realne i myślę, że można to zrobić – odpowiedział Pasternak.

Alan dopytywany o walkę w małych rękawicach wyjaśnił, że “Wampir” musiałby zejść do 80-83 kg. Pasternak jednak szybko wyjaśnił, że tego nie zrobi, gdyż raz zbijał do 85 kg, po czym był zmuszony do aż dwuletniej przerwy.

To robimy normalnie dziesiątki w K-1 i tyle. Dużo osób mówi, że jestem obsrańcem, ja się go nie boję – zakończył Alan.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO