Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Szpilka wraca po operacji! Wiemy, kiedy ponownie zawalczy w KSW

fot. KSW
Opublikowane 8 grudnia 2023, 13:06
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka w ostatnim wywiadzie zabrał głos w spawie powrotu do klatki. Wiemy, kiedy ponownie zobaczymy byłego pięściarza w akcji.

„Szpila” w formule MMA stoczył trzy pojedynki i wszystkie zwyciężył przed czasem. Wygrał z Siergiejem Radczenko, Denisem Załęckim, a ostatnim razem z Mariuszem Pudzianowskim, którego znokautował podczas gali KSW: Colosseum 2.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szpilka o powrocie do klatki

Niestety ze względu na kontuzję już dwukrotnie musiał wycofywać się z zaplanowanym pojedynków. Na KSW 78 miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak ze względu na uraz kręgosłupa musiał przejść operację. Sytuacja powtórzyła się we wrześniu.

Szpilka planował zawalczyć pod koniec roku, a kibice liczyli, że dojdzie w końcu do starcia z Wrzoskiem. Niestety Artur musiał kolejny raz mieć operowany kręgosłup i aktualnie powoli wraca do treningów. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą zdradził, kiedy ponownie wejdzie do klatki:

– Teraz robię siłę korekcyjną, jeśli chodzi o kręgosłup. Dopiero zacznę trenować. Tydzień temu miał pozwolenie na pierwszy bieg po operacji. Są jakieś plany. Nie ja jestem od tego, może pan zaprosi Martina i Maćka, oni coś więcej powiedzą. Na pewno mogę powiedzieć, że jestem już po rozmowach z nimi i mój powrót będzie w okolicach maja/czerwca.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO