Czwartek, 18 Lipca, 2024

Greg rzucał 17 kg cięższym rywalem! Zapaśnicza dominacja i efektowne poddanie! [WIDEO]

Opublikowane 9 grudnia 2023, 21:44
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Za nami kolejne starcie FAME: Reborn. Wystąpił w nim znany z programu Tweet Talk i X’a Grzegorz “Greg” Gancewski oraz Jakub “Maślana” Maślanka”.

Obaj freak fighterzy debiutowali na gali FAME: Reborn. Ciężko było między nimi o konflikt, gdyż o swoim starciu dowiedzieli się zaledwie kilka dni przed wydarzeniem. Pierwotnie Gancewski miał zmierzyć się z “Polakiem”, a Maślanka z Natanem Marconiem. Organizacja postanowiła jednak zamieszać w karcie walk.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Tym samym “Greg” i “Maślana” musieli zmienić gameplan. Znany z X’a i programu Tweet Talk Grzegorz, choć nie musiał, wypełnił limit 77,1 kg. To jednak oznaczało sporą różnicę w masie w dniu walki. Maślanka znany jest z “sylwetkowego” contentu, ale jakakolwiek przewaga nie robiła na Gancewskim wrażenia. Czy “Greg” poradził sobie z większym przeciwnikiem?

FAME: Maślana vs Greg – RELACJA

RUNDA 1

Greg szybko spróbował okrężnego kopnięcia i szybko ruszył po obalenia. Wojownik z Twittera był blisko sprowadzenia, ale przeciwnik traci punkt przez chwytanie się siatki! Gancewski szybko skraca dystans, Maślana karci go krótkim ciosem. Grzegorz łapie uchwyt, pracuje nad sprowadzeniem i mimo wielu ciosów Greg notuje obalenie! Jakub Maślanka jest ewidentnie silniejszy fizycznie, ale kapitalnie zachodzi mu za plecy Gancewski i obala slamem! Maślana zrywa klamrę, ale ciasno sklejony jest Greg. Chudszy freak fighter zaliczył jeszcze jedno sprowadzenie na koniec.

RUNDA 2

Greg zaczął rundę na wstecznym Maślana rusza do przodu. Mocne ciosy Jakuba Maślanki, ale wszedł mu w nogi Gancewski i notuje potężne obalenie po wyniesieniu! Maślana oddaje plecy i Greg wpina się z duszeniem zza pleców! Bije Maślana, ale odklepuje!

Wynik walki: Greg wygrał przez poddanie w 2. rundzie!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO