Wtorek, 23 Lipca, 2024

Różal komentuje wyrzucenie Popka z GROMDY! Odpowiada na oświadczenie [WIDEO]

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 29 stycznia 2024, 18:23
przez Przemek Krautz
182
13
12 komentarzy

Marcin Różalski ponownie zabrał głos w sprawie “Popka”. Podziękował szefowi GROMDY za odpowiednią reakcję i wyrzucenie go z federacji.

Cała sprawa dotyczy skandalicznego nagrania z udziałem rapera, które w niedzielę obiegło Internet. Na Instagramie pojawił się film, w którym „Popek” zapowiedział, że zamierza wykorzystać seksualnie psy. Część materiału została ocenzurowana, gdyż inaczej nie nadawałby się do publikacji.

Freak fighter tłumaczy się, że miał to być jedynie żart, jednak wywołał ogromne oburzenie nie tylko Internautów. Głos zabrał m.in. Marcin Różalski, który w ostrych słowach zapowiedział, że gdy dojdzie do spotkania twarzą w twarz, to “Popek” odpowie za swoje zachowanie.

“Różal” zwrócił się również do GROMDY, gdyż raper promował organizację i współpracował z nią od dłuższego czasu. Mariusz Grabowski zareagował stanowczo i gdy tylko dotarło do niego nagranie, wyrzucił “Popka” z federacji.

Całe oświadczenie GROMDY znajdziesz poniżej:

Po wszystkim “Różal” ponownie zabrał głos i podziękował Grabowskiemu. Liczy na to, że wszyscy zachowają się podobnie jak szef GROMDY, czyli zakończą współpracę z raperem, dla którego nie był to pierwszy głośny skandal:

– Nawiązując jeszcze do tej sytuacji wczorajszej, bardzo chciałbym podziękować Mariuszowi Grabowskiemu prezesowi federacji GROMDA za podjęcie odpowiednich kroków. To jest tak, jak powiedział. Nie pod presją, tylko po prostu wiedzieli, jak to wszystko załatwić i jak się zachować. Super, bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że wszyscy inni, którzy mieli związek z zoofilem “Popkiem” zrobią tak samo i go będą gnać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
182
13
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
5 miesięcy temu

tu jest organizator światełka do nieba czyli gmina lub miasto, w sylwestra strzela każdy

Patataj
Patataj
5 miesięcy temu

Ebać wosp i komuchowych organizatorow tego cyrku !

Poco
Poco
Reply to  Patataj
5 miesięcy temu

J…ac Ciebie

trrr
trrr
Reply to  Patataj
5 miesięcy temu

popieram! precz z Owsiakiem!

Galf
Galf
Reply to  Patataj
5 miesięcy temu

Ciula

Daniel
Daniel
5 miesięcy temu

Za to szanuje Różala🤝
Chłopak beż ściemy, mówi wprost, co go boli👌

szynszyl
szynszyl
Reply to  Daniel
5 miesięcy temu

masz coś do niego?

Robert
Robert
Reply to  szynszyl
5 miesięcy temu

🤦🤣

Mariusz
Mariusz
5 miesięcy temu

Już tłumaczę, na finale fajerwerki są puszczane w jednym miejscu w mieście w sylwestra jest łomor prawie z każdego domu czy mieszkania nieporównywalna różnica. W moim 80 tysięcznym mieście były fajerwerki ale ich nie słyszałem taka różnica. 🙂 ale racja tzw obrońcy zwierząt w sylwestra powinni być bardziej konsekwentni

Sylwester
Sylwester
5 miesięcy temu

Święte słowa co do Popka to owczarek skończyłem mu karierę a co do orkiestry to zamiast na petardy wydać mogli na dzieci Różal szacunek jak zawsze mądry czlowiek

Kris
Kris
5 miesięcy temu

Z tego co wiem to były bardziej sztuczne ognie niż wybuchy

Mrocco
Mrocco
Reply to  Kris
5 miesięcy temu

Z tego co wiem to nawet w zamkniętej i zadaszonej hali puszczali fajerwerki…
Fajerwerki moim zdaniem to przesada i zbędny wydatek, ale niech żuci kamieniem w Jurka ten albo tamta osoba która na nigdy w życiu nie korzystała lub ktoś z rodziny nie korzystał ze sprzętu medycznego z serduszkiem…….

Last edited 5 miesięcy temu by Mrocco