Scarface krytycznie o freakach! Wskazał „największą głupotę” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 13 lutego 2024, 11:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

„Scarface”, który wyrasta na jedną z największych gwiazd organizacji GROMDA, udzielił wywiadu, w którym krytycznie wypowiedział się na temat freaków.

Sebastian Skiermański już 1 marca powróci do ringu i po raz kolejny zawalczy na gołe pięści. Dotychczas w GROMDZIE odniósł cztery zwycięstwa i jedną porażkę, zawsze okazując szacunek swoim rywalom. Udzielił nawet lekcji pokory „Taeddy’emu”, który chciał sprowokować „Scarface’a” na face-to-face.

W rozmowie z fansportu.pl poruszył m.in. temat nadchodzącej gali GROMDA 16, a także zabrał głos w sprawie freak fightów. Przyznał, że jego zdaniem konferencje to całkowite przekraczanie granic, a publiczne pranie brudów jest głupotą.

Wskazał również najgorszą rzecz, jaką usłyszał właśnie podczas jednego z programów organizowanych przez federację freakową:

– We freakach tak, tylko mnie demotywuje to, nie wiem, czy oni muszą, czy nie muszą tego robić, ale te wszystkie konferencje, wyciąganie brudów, nie wiem… Największą głupotą, jaką tam usłyszałem było: „a twoi rodzice mają długi”.

– A co mnie interesuje, co chłopa rodzice robią…? Czy oni piją, czy nie, czy są biznesmenami. Powyzywajcie się między sobą, a nie takie rzeczy, rodzinę tykać… To może odcisnąć większe piętno, a wiemy: Internet i ludzie w tych czasach są bezlitośni. Raczej od freaków bym odbijał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments