Środa, 24 Kwietnia, 2024

Fedor Emelianenko wkracza w świat boksu! Legendarny mistrz gotowy na walkę z Ngannou!

fedor emelianenko francis ngannou walka bokserska
Opublikowane 22 lutego 2024, 10:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Fedor Emelianenko czyli zawodnik, który jest jedną z żywych legend światowego MMA ogłosił chęć startów w walkach bokserskich. Ostatni Car jest gotów na walkę z Francisem Ngannou.

Fedor Emelianenko (40-7) to zawodnik, który przed laty budził grozę rywali dzięki brutalnej sile demonstrowanej w białym ringu organizacji PRIDE FC.

“Ostatni Car” zdołał w ciągu kilku minionych lat dwukrotnie wywalczyć sobie prawo do walki o mistrzowski pas organizacji Bellator. Niestety legendarny zawodnik nie był w stanie pokonać Amerykanina Ryana Badera i nie zdołał sięgnąć po mistrzowski tytuł amerykańskiej organizacji.

Teraz w jednym z najnowszych wywiadów Emelianenko przekazał, że wkracza w świat boksu i zamierza toczyć pojedynki nie tylko z pięściarzami, lecz również z byłymi zawodnikami MMA, którzy niedawno rozpoczęli bokserską karierę.

Fedor Emelianenko otwarcie wymienił nazwisko Francisa Ngannou, byłego mistrza organizacji UFC. Rosjanin uznał ten pojedynek za interesujący.

– Chcę skoncentrować się na boksie, ale mogę walczyć również z zawodnikami z MMA. Na przykład z Francisem Ngannou, chętnie zmierzę się z nim na ringu bokserskim. Mój organizm nie pozwala mi już na walki w MMA, ale wciąż mogę toczyć walki bokserskie. Pojedynek z kimś takim jak Ngannou byłby z pewnością interesujący. Nadal trzymam dobrą formę, więc byłbym czymś takim zainteresowany.

Kto wygrałby bokserską walkę Emelianenko vs. Ngannou?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments