Środa, 24 Kwietnia, 2024

Ferrari chce zakończyć karierę Adamka! Proponuje walkę na brutalnych zasadach

Fot. KSW/FAME MMA
Opublikowane 27 lutego 2024, 10:55
przez Przemek Krautz
0
16
Brak komentarzy

Tomasz Adamek po walce na KSW zadebiutuje w organizacji FAME MMA. Z legendą polskiego boksu chciałoby zmierzyć się kilku freak fighterów.

“Góral” ma za sobą powrót po kilkuletniej przerwie. Podczas KSW Epic zmierzył się z Mamedem Khalidovem i jego forma pozostawiała wiele do życzenia. Po byłym mistrzu świata było widać długi rozbrat z ringiem, przez co to zawodnik MMA kontrolował starcie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Ferrari” chce walki z Adamkiem

Teraz najprawdopodobniej na gali FAME 21 zmierzy się z Patrykiem Bandurskim. Niedawno jednak głos w sprawie starcia zabrał Piotr Szeliga, który stwierdził, że zdemolowałby Adamka. Teraz wyzwanie pięściarzowi rzucił także Amadeusz Roślik, który już wcześniej chciał walczyć z “Góralem”.

Na swoich social mediach zaproponował walkę w klatce rzymskiej na gołe pięści. Stwierdził, że zakończyłby karierę Adamka, tak jak Kamila Łaszczyka, z którym przegrał. Pięściarz od tamtej walki nie wrócił do ringu, gdyż zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi.

– Adamek w Fame. Adamek pcha się w gips. Po tym, jak zakończyłem karierę Łaszczykowi wycierając nim podłogę, przez co nie jest już zdolny do walki, taki sam los czekałby legendę. Jednak w MMA nie chce walczyć, więc… Rzymska klatka, gołe pięści, zapraszam.

Chwilę później Roślik usunął ten wpis i dodał kolejny, w którym nawiązał do ostatniej porażki:

– Koniec tematu walki, wygrał „Wiewiór”, bo lepiej stał na nogach. Adamka szanuję bardzo i wstawałem na jego walki, co nie zmienia faktu, że pcha się w gips.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
16
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO