Niedziela, 19 Maja, 2024

Materla nadal będzie walczył z mocnymi rywalami? Rysiewski o przyszłości legendy!

Fot. YouTube/Viaplay
Opublikowane 19 marca 2024, 16:43
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Dyrektor sportowy organizacji KSW zabrał głos w sprawie Michała Materli. Przyznał, że to jest odpowiedni moment, aby ustalić, co dalej z legendą.

Były mistrz w co-main evencie zmierzył się z Piotrem Kuberskim. Już w pierwszej odsłonie “Cipao” został całkowicie rozbity przez rywala. “Qbear” trafiał cios za ciosem i sędzia postanowił zareagować, przerywając pojedynek jeszcze zanim Materla został brutalnie znokautowany.

Co dalej z Materla?

Kibice natychmiast przyznali, że to już czas, aby “Cipao” podjął decyzję o zakończeniu kariery. Od dłuższego czasu, nawet jeśli zwycięża, zbiera bardzo dużo ciosów, co może w przyszłości poważnie odbić się na jego zdrowiu.

Głos w rozmowie z kanałem Koloseum zabrał również dyrektor sportowy federacji Wojsław Rysiewski, który przyznał, że włodarze wraz z Materlą muszą poważnie zastanowić się nad przyszłością. Jeśli zawodnik zdecyduje się odejść, z całą pewnością otrzyma odpowiednie pożegnanie:

– Nie wyobrażam sobie, że będzie rozpoczynał kartę główną, albo walczył z zawodnikami z końcówki pierwszej dziesiątki. Jeśli zdecyduje się na więcej walk, to pewnie będą to mocni rywale. Jeśli zdecydujemy na jakąś drogę do zakończenia kariery, to poszukamy godnego przeciwnika w takiej charakterystyce, jak miało to miejsce w przypadku “Irokeza”.

– Na pewno usiądziemy i porozmawiamy, bo jest tak długo z nami, jest tak ważny, że decyzję będziemy podejmować wspólnie. Co do kierunku i tego, że chcemy zakończył karierę w KSW, to wszyscy jesteśmy zgodni, a jaka to będzie droga, to teraz jest moment, żeby o tym porozmawiać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO