Sobota, 27 Kwietnia, 2024

Szczęsny wściekły po zakończonym meczu! Tak zareagował po ostatnim gwizdku [WIDEO]

Opublikowane 22 marca 2024, 10:00
przez Przemek Krautz
2
4
4 komentarze

Mimo pewnej wygranej bramkarz reprezentacji Polski nie krył zdenerwowania. Jego zachowanie po zakończonym meczu mówi wszystko.

W miniony czwartek na Stadionie Narodowym kadra zmierzyła się z Estonią w pierwszym meczu barażowym. Zwycięstwo miało być jedynie formalnością, ale mimo to pojawiło się sporo obaw ze strony kibiców. Finalnie udało się wygrać 5:1, ale teraz na Polaków czeka większe wyzwanie w postaci Walii.

Szczęsny wściekły po meczu

Biało-Czerwoni grali ze znacznie słabszym rywalem i do tego w przewadze, gdyż w 27′ minucie Paskotsi otrzymał czerwoną kartę. Mimo to nie udało się zachować czystego konta. W 78′ minucie Estonia przeprowadziła jedyną w meczu udaną akcję i oddał pierwszy strzał w światło bramki, który zakończył się zdobytym golem.

Szczęsnemu od razu puściły nerwy i zaczął krzyczeć w stronę obrońców, którzy zawinili w tej akcji. Natomiast po ostatnim gwizdku reprezentacja Polski na środku boiska przybijała piątki między sobą, a także podała rękę rywalom.

Natomiast bramkarz wyraźnie zdenerwowany skierował się od razu w kierunku szatni. Zapytani o o jego zachowanie zarówno selekcjoner Probierz, jak i kapitan Lewandowski przyznali, że w pełni rozumieją Szczęsnego: