Środa, 22 Maja, 2024

Nokaut gwarantowany!? Wiemy, z kim Gleba zawalczy na XTB KSW 94

Fot. YouTube
Opublikowane 27 marca 2024, 17:58
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Gleba wróci do klatki KSW po niemal rocznej przerwie. Po nieudanym debiucie Patryk Tołkaczewski zapewne zrobi wszystko by wygrać na XTB KSW 94. Rywalem Gleby będzie Michał Turyński.

Kiedy Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z federacją KSW wydawało się, że szybko może stać się jedną z gwiazd federacji. Popularny “Gleba” walczył wcześniej w organizacji GROMDA gdzie notował bardzo dobre rezultaty.

W premierowym pojedynku w okrągłej klatce KSW Tołkaczewski trafił jednak na Krzysztofa Głowackiego. Gleba przeważał i był w dosiadzie, ale niespodziewanie “Główka” wystrzelił ciosem z dołu, po którym Tołkaczewski padł nieprzytomny na deski.

11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie Tołkaczewski powróci do klatki KSW po trwającej niemal 12 miesięcy przerwie. Gleba zmierzy się z doświadczonym kickbokserem Michałem Turyńskim, który jest znany fanom sportów uderzanych głównie dzięki startom na galach DSF, FEN, KoK oraz GLORY.

Dla 37-letniego Turyńskiego walka z “Glebą” będzie okazją do debiutu w formule MMA. Pojedynek zakontraktowano na trzy rundy po pięć minut każda.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO