Czwartek, 23 Maja, 2024

Paul chce przetestować siłę Tysona: “Sprawdzimy te mity, legendy i historie”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 marca 2024, 15:02
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Jake Paul zabrał głos przed walką z Mikiem Tysonem. Celebryta chce przetestować legendarną siłę ciosów byłego mistrza świata.

20 lipca w Teksasie odbędzie się wielki pojedynek z udziałem Tysona. Fani jednak nie są przekonani co do tego pojedynku, gdyż zawodników dzieli aż 31 lat różnicy. Kibice obawiają się o Mike’a, który w dniu walki będzie miał już 58 lat.

Grono fanów uważa, że mimo wszystko “Bestia” zmiecie swojego rywala. Pięściarz słynie z brutalnej siły, która pozwalała mu na błyskawiczne oraz ciężkie nokautowanie przeciwników. Paul jest jednak pewny siebie i twierdzi, że zamierza przetestować Tysona.

– Chcę sprawdzić, jak mocno bije. Naprawdę chcę się o tym przekonać, stary. Sprawdźmy te legendy, mity, historie, bo to „Żelazny” Mike Tyson. Ja mam żelazną szczękę, ludzie o tym wiedzą. Potrafię przyjąć cios na szczękę i wydaje mi się, że niektórzy wątpią w to, że jestem w stanie wytrzymać jego siłę. To czyni tę walkę interesującą.

– Ja się tą walką nie stresuję. Jestem podekscytowany, dosłownie nie mogę się doczekać, kiedy staniemy w przeciwnych narożnikach i będę mógł posłać je…ane zabójcze spojrzenie w jego kierunku. Po pierwszym spotkaniu twarzą w twarz odszedłem śmiejąc się do siebie. Bo to szalone! Moje gałki oczne i gałki Mike’a Tysona spotkały się na face to face. Nie mogłem w to uwierzyć. Do tego fakt, iż będzie to transmitowane na Netfliksie, to zrewolucjonizuje świat boksu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments