Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Minister Sportu atakuje kibiców Legii! Obwinia ich o problemy klubu: “Tępa ta Żyleta”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 28 marca 2024, 14:02
przez Przemek Krautz
2
8
Brak komentarzy

Słowa Ministra Sportu nie przejdą bez echa. Postanowił uderzyć w kibiców Legii Warszawa i obwinia ich za problemy stołecznego klubu.

Sławomir Nitras jeszcze przed objęciem stanowiska ministra wszedł na wojenną ścieżkę z kibicami “Wojskowych”. Teraz przy okazji ostatniego wywiadu w Radio Zet po raz kolejny uderzył w osoby przede wszystkim zasiadające na “Żylecie”:

– Ja się kibiców na Łazienkowskiej nie boję. Powiem więcej, tępa, dosyć tępa ta Żyleta. Transparenty nie robią na mnie wrażenia. Jedyne co mnie denerwuje to, że mniejszość na stadionach i to nie dotyczy tylko stadionu Legii, próbuje zdominować większość.

Twierdzi, iż fani są winni problemów finansowych klubu. Jego zdaniem sytuacje np. z Birmingham sprawiają, że prywatni inwestorzy nie chcą być kojarzeni z kibicami i klubami, przez co te tracą szansę na zyskanie funduszy:

– Ja bym Żylecie napisał taki transparent, niech sobie napiszą: “To jest nasza wina, że Legia dzisiaj ma problemy finansowe, że do Legii nie garną się prywatni inwestorzy”. Oni patrzą na to, co tam się dzieje i mówią: “My z tym nie chcemy mieć nic wspólnego”.

– Jako minister sportu mówię do całego środowiska, do tych prezesów, którzy prowadzą jakąś grę z kibolami, zamiast twardo i konsekwentnie wymagać zachowania kultury i pewnego wizerunku piłki nożnej na stadionie: To jest wasza wina, że poważne pieniądze omijają polską piłkę nożną. To jest wasza wina.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments