Niedziela, 19 Maja, 2024

Skandal z udziałem niepokonanego mistrza świata WBC! Został aresztowany i stracił pas

Fot. Instagram/Twitter
Opublikowane 9 maja 2024, 12:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jermall Charlo doprowadził do kuriozalnej sytuacji. Na własne życzenie stracił tytuł mistrza świata. Federacja WBC podjęła stanowcze kroki w jego sprawie.

Amerykanin w zawodowej karierze jest niepokonany. Wygrał 33 walki, a 22 zakończył przed czasem. Przez 6 lat z powodzeniem bronił pasa WBC w kategorii średniej. Miał także zmierzyć się z “Canelo”, z którym przegrał jego brat bliźniak Jermell. Finalnie jednak do walki nie doszło.

W poniedziałek 33-latek został aresztowany w Teksasie po tym, jak kierując Lamborghini Urusem, zderzył się z innym pojazdem. Pięściarz uciekł z miejsca zdarzenia, a po zatrzymaniu okazało się, że jest pod wpływem alkoholu.

Trafił do aresztu, z którego wyszedł po wpłacie 9,5 tysiąca dolarów kaucji. Postawiono mu trzy zarzuty i przed sądem będzie musiał odpowiedzieć za swój wybryk.

Pierwsze konsekwencje wobec niego wyciągnęła federacja WBC. Nie zgadza się ona na takie zachowanie mistrzów. Włodarze odebrali mu tytuł. Miano pełnoprawnego championa trafiło do tymczasowego mistrza Carlesa Adamesa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments