XTB KSW Epic

Gliwice, 24 lutego, 19:00

XTB KSW Epic: Adamek vs Khalidov

W piątek 24 lutego organizacja KSW zapewni kibicom wiekopomne wydarzenie. Na przeciwko siebie staną dwie legendy – boksu oraz MMA. Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem!

Z okazji dwudziestej rocznicy powstania marki KSW szykuje specjalne wydarzenie, które odbędzie się 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice. W walce wieczoru gali XTB KSW Epic, która będzie nawiązywać do historii Konfrontacji Sztuk Walki, dojdzie do niesamowitego pojedynku dwóch legend świata sportu.

W bokserskim starciu zakontraktowanym na sześć rund Mamed Khalidov, największa gwiazda polskiego MMA, zderzy się z Tomaszem Adamkiem, mistrzem i pięściarską legendą ringów. W karcie walk nie zabraknie też innych konfrontacji w różnych dyscyplinach sportów walki. W wywiadzie po ogłoszeniu gali poinformował o tym Martin Lewandowski.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments