Marcin Najman chce objąć reprezentację Polski! “W naszym kraju każdy zna się lepiej od Santosa”

Opublikowane 22 czerwca 2023, 16:09
przez Przemek Krautz
4
7

Marcin Najman po raz kolejny zabrał głos po kompromitującej porażce reprezentacji Polski. Freak fighter jest gotowy objąć kadrę i poprowadzić do zwycięstwa w kolejnych meczach.

Biało-czerwoni mieli odnieść łatwe i pewno zwycięstwo w spotkaniu z Mołdawią. Po przerwie prowadziliśmy 2:0, jednak nasi rywale, którzy od początku byli skazywani przez wszystkich na porażkę, w drugiej połowie strzelili trzy bramki i sprawili wielką niespodziankę.

Najman chce przejąć reprezentację

Porażki nie potrafił wyjaśnić ani selekcjoner Fernando Santos, ani zawodnicy. Głos zabrał Marcin Najman, który od dłuższego czasu mocno krytykuje pracę Portugalczyka. Zamieścił kilka wpisów, w których wbił szpilki zarówno w reprezentację, jak i selekcjonera.

Postanowił również zgłosić swoją kandydaturę do objęcia kadry. Postawił jednak kilka warunków. Przede wszystkim chce, aby przywrócono do składu Kamila Glika, Kamila Grosickiego i Dawida Kownackiego. Natomiast w swoim sztabie chce mieć Zbigniewa Bońka.

Niektórzy zapytają, a z czym Najman zna się lepiej od Santosa, jeśli chodzi o piłkę nożną? W naszym kraju każdy zna się lepiej od Santosa. Każdy! Jestem gotowy podjąć się poprowadzenia reprezentacji, ale pod pewnymi warunkami – mówi w nagraniu na swoich social mediach.