Wyjątkowo sprawna babcia! Zobacz jak trenuje 73-latka. Dla niej wymówki nie istnieją. [WIDEO]

fot. screenshot
fot. screenshot
Opublikowane 26 stycznia 2020, 18:57
przez admin
0
0
Brak komentarzy
fot. screenshot
fot. screenshot

73-latka na siłowni? Tak to możliwe, a jej treningi są naprawdę imponujące! Była prawnik, która aktualnie jest na emeryturze – Lauren Bruzzone pochodzi ze Stanford w stanie Connecticut. Jej pasja do sportu z młodzieńczych lat stale rośnie, a jej sprawność fizyczna zadziwia nawet najlepszych. Trenuje na zajęciach CrossFit na siłowni Carozza Fitness, a jej trenerem jest James Wesley .

https://www.instagram.com/p/BtoKiobg9rM/

Jej trener będąc pod ogromnym wrażeniem zaczął publikować filmiki z treningów 73-latki. Był to dobry pomysł, ponieważ popularność Lauren wzrosła, a sama jest teraz motywacją dla innych starszych osób, które mają obawy przed wybraniem się na trening. Kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba, a tak naprawdę liczą się chęci i mobilizacja.

https://www.instagram.com/p/B4NgebPFQOt/

W wywiadzie dla magazynu Good Morning America powiedziała, że 15 lat temu nie pomyślałaby o tym, aby zaczął ćwiczyć CrossFit i to jej przyjaciel namówił ją na te zajęcia. „Pomyślałam, że spróbuję, jeśli by mi się nie spodobało to bym przestała” – dodała. Jak widać na filmach treningi CrossFitu wręcz pokochała.

Bruzzone rywalizował w zawodach CrossFit dla kobiet (w kategorii 60+) w 2017 i 2018 roku, zajmując odpowiednio 611 i 660 miejsce w USA.

https://www.instagram.com/p/Bu3o5TkFkUJ/

„Nie narzeka na nic, zawsze jest gotowa do pracy, jest bardzo bystra i uwielbia proces poprawy. Sprawia, że mój dzień jest lepszy za każdym razem, gdy ją widzę.” – powiedział trener James w wywiadzie dla Good Morning America.

Źródło: womenshealthmag.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments