Mateusz Borek oficjalnie potwierdził, że nie współpracuje już z Polsatem. Po 20 latach dostał wypowiedzenie.

fot. Screenshot
Opublikowane 31 maja 2020, 10:47
przez admin
0
0
Jeden komentarz
fot. Screenshot

Mateusz Borek podczas transmisji sobotniego programu w „Kanale Sportowym” potwierdził oficjalnie, że nie współpracuje już z telewizją Polsat!

Polub nas na Facebooku:

Borek w Polsacie pracował od 20 lat. Komentator ujawnił, że 21 kwietnia stacja wysłała mu polecony list z wypowiedzeniem. Dziennikarz miał odebrać i przeczytać go tydzień później.

Oficjalnie mogę powiedzieć, że otrzymałem wypowiedzenie z pracy, datowane na 29 lutego… Potwierdziłem, że podpisuję się pod tym zwolnieniem z pracy, natomiast generalnie mam troszeczkę inną optykę na sposób zwolnienia – poinformował Borek.

Zawsze Polsat będę traktował jako swój dom, jestem wdzięczny za szansę, za zrealizowanie pasji, za wolność słowa i treści. Spotkałem wielu fajnych ludzi, także kilku niefajnych, którym może za bardzo zaufałem – dodaje dziennikarz.

Cała sprawa prawdopodobnie powiązana jest z nowym projektem Borka, czyli programem „Kanał Sportowy”. Początkowo jak sam przyznał – „dostał od swoich przełożonych zgodę na uczestnictwo w programie”.

Dostaliśmy z Tomkiem Smokowskim od naszych przełożonych zgodę na uczestnictwo w Kanale Sportowym. I na antenie Stanu Futbolu obwieściliśmy światu, że startujemy z projektem internetowym. Nie jesteśmy ani upośledzeni, ani idiotami, ani nie mamy demencji starczej, mimo że jesteśmy już kawałek od 18. roku życia, nigdy by nam nie przyszło do głowy, żeby obwieszczać światu jakikolwiek projekt, gdybyśmy nie mieli zgody na ten projekt, jeszcze dziękując publicznie tym wszystkim, którzy są nad nami w hierarchii, że się zgodzili i rozumieli komplementarność internetu i telewizji. I tego się trzymam, zupełnie spokojnie, bez emocji – skomentował Borek w sobotnim programie w Kanale Sportowym. [transkrypcja za sportowefakty.wp.pl]

W Polsacie Mateusz Borek pracował od 7 sierpnia 2000 r.

Źródło: Kanał Sportowy / Sportowe Fakty


Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments