Mateusz Gamrot wskazał, z kim chce stoczyć ostatnią walkę w KSW – „Jest to weteran światowej sceny MMA.”

0
Fot. Mateusz Gamrot, mat. prasowe
Fot. Mateusz Gamrot, mat. prasowe

Mateusz Gamrot w ostatnim pojedynku bez problemów zniszczył w klatce Normana Parke. Przed zawodnikiem została ostatnia walka dla organizacji KSW.

Na konferencji po sobotniej gali Gamer został zapytany o kolejne starcie i potencjalnego rywala na pożegnalny z Konfrontacją Sztuk Walki pojedynek.

Pomysł na ostatnią walkę zależy od Federacji KSW i tego, jak sobie chcą to rozplanować. Nie mnie o tym decydować. – powiedział zawodnik.

Gamrot odpowiedział także na rzuconą propozycję walki z Arturem Sowińskim, który efektownie znokautował Gracjana Szadzińskiego.

No świetnie się pokazał, bardzo mnie to cieszy, ale naprawdę chcecie, żebym walczył z kolejnym polskim zawodnikiem? Dajcie mi jakiegoś zawodnika ze świata. Chłopaki niech się przebijają między sobą w tej kategorii. – odpowiedział Gamer, wskazując przy okazji przeciwnika, z jakim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce – Kiedyś mówiłem o Shinyi Aokim . Z Shinyą Aokim chciałbym zawalczyć. Jest to weteran światowej sceny MMA. Jest dostępny. Nie wiem, czy jest dostępny, ale mówiono o współpracy z RIZIN, z ONE Championship, więc myślę, że to by była świetna walka dla mnie. – dodał.

Mateusz wyjaśnił także kwestie dotyczące ewentualnego przedłużenia umowy z KSW, kosztem UFC. Cel się nie zmienia. Liczy się tylko numer jeden na świecie.

Źródło: lowking.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie