Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

PILNE: Walka Mike’a Tysona i Roy Jonesa Jr. została przesunięta! Chodzi o pieniądze!

Opublikowane 10 sierpnia 2020, 09:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. BoxingScene / Materiały prasowe

Krążące w sieci informacje o przeniesieniu głośnej walki pokazowej Mike’a Tysona z Roy Jones Jr. zostały potwierdzone.

Walka legend została przeniesiona z pierwotnego terminu 12 września na koniec listopada! Wiadomość o potencjalnym odwołaniu gali 12 września podało jako pierwsze Ring TV.

Osoby, które są najbliżej zaangażowane w cały projekt odmówiły komentarza na temat tego, czy odwołanie walki na kilka tygodni przed jest dobrym rozwiązaniem.

Nowy termin wyznaczono na 28 listopada!

Według raportu Ring TV chodzi oto, że późniejszy termin – w tym wypadku listopad, wygeneruje większe dochody z całego wydarzenia. Tak więc – chodzi o pieniądze. Oprócz walki legend – Mike’a Tysona i Roy Jonesa Jr., w trakcie gali zobaczymy również sześciorundową walkę pomiędzy gwiazdą YouTube’a, a byłą gwiazdą NBA.

Jak pisze bokser.org – “Pojawiły się również problemy związane z testami narkotykowymi. Organizacja VADA (Voluntary Anti-Doping Association) zgłosiła gotowość przeprowadzania wyrywkowych testów.

Mike Tyson (50-6, 44 KO) zakończył swoją dwudziestoletnią karierę w czerwcu 2005 roku, ponosząc porażkę w szóstej rundzie z Kevinem McBride’em. Do ringu wraca po 15 latach.

Legendarny Roy Jones Jr (66-9, 47 KO) ostatnią walkę stoczył w 2018 roku zawalczył ze Scottem Sigmonem na gali w Pensacoli, USA, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską.

Tutaj możecie zobaczyć najnowsze wideo z treningów Tysona:

Źródło: boxingscene.com / bokser.org

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments