Mirosław Okniński do Najmana – „Jak będę organizował zawody kto szybciej klepie – będziesz w nich mistrzem”

Opublikowane 12 sierpnia 2020, 10:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Screenshot / Twitter

Jak już wiadomo od kilku dni, jeden z najlepszych trenerów MMA w Polsce – Mirosław Okniński, zajmie się przygotowaniami do walki Dariusza „Lwa” Kazimierczuka. Przypomnijmy, że „Lew” będzie przeciwnikiem Marcina „El Testosteron” Najmana na gali FAME MMA 7, która odbędzie się już 5 września. Trener Okniński atakuje Marcina Najmana i mówi, że ten klepie już po kilku sekundach.

„Paweł Trybson Trybała rozwalił Cię w parę sekund, a Dariusz Kazimierczuk postara się zrobić to szybciej. Co do mojej skóry to dałem Ci tylko przymierzyć, a Ty już uwierzyłeś że jesteś Łowca Skór. Łowca Skór jest jeden, a Ty nawet nie będziesz marną kopią. Żeby być łowcą trzeba mieć charakter zwycięscy, a Ty klepiesz po kilku sekundach. Paweł Trybson pokazał Ci Twoje miejsce. Miejsce Marcina Najmana jest na ziemi. Jak będę organizował zawody kto szybciej klepie, to będziesz w takich zawodach mistrzem”.

https://www.facebook.com/mirek.okninski/posts/1962395467229147

Marcin Najman postanowił krótko odpowiedzieć: „Kiedy Lew smacznie śpi, a jego trener Okniński fantazjuje o zwycięstwie to EL Testosteron trenuje i to jest ta różnica”

Marcin Najman cały czas przygotowuje się w klubie DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała, a jego trenerem kolejny raz został Damian Herczyk. Rywalem „El Testosteron’a” będzie Dariusz „Lew” Kaźmierczuk (1-8).

„Daro Lew” swoją karierę rozpoczął, gdy miał 39 lat. Przegrał wszystkie walki, oprócz jednej – w której pokonał Dawida „Harnasia” Harasa z rekordem (0-20). Harnaś przegrał z „Daro Lew” w pierwszej rundzie. Co ciekawe z Kaźmierczukiem na gali PLMMA 72 walczył również Szymon Kołecki, który wygrał po kilkudziesięciu sekundach.

Po ostatniej walce z Piotrem Piechowiakiem trener Damian Herczyk nie ukrywał zdenerwowania na Najmana.

Całe przygotowania to nie wiem po co one były, po poszły w dupę. Tyle mogę podsumować, bo nie zrobił ani jednej akcji (z treningów). Myślę, że tu jest kwestia psychiki i on tego nie dźwiga.” – powiedział Damian Herczyk w rozmowie z dziennikarzem Wojciechem Mrozowskim w studio MMAnews Live #104.

Walka wieczoru:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe walki:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments