Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Derevyanchenko: Moje doświadczenie oraz umiejętności będą zbyt duże dla Charlo

Opublikowane 24 sierpnia 2020, 21:28
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: forbes.com

Sergiy Derevyanchenko jest zdeterminowany, by w trzcim starciu o pas w końcu osiągnąć swój cel, dodatkowo, że walka odbywa się na Showtime Pay-Per-View z mistrzem świata wagi średniej WBC Jermallem Charlo 26 września.

Starcie w Mohegan Sun Casino w Connecticut będzie głównym wydarzeniem obok starcia o tytuł mistrzowski kategorii super półśredniej pomiędzy Jermellem Charlo z Jeisonem Rosario.

Ostatnia walka Derewianchenki była z obecnym mistrzem świata IBF / IBO Gennadiyem Golovkinem. Derevyanchenko powiedział: „Czułem, że wygrałem walkę GGG i byłem rozczarowany, że nie uzyskałem wyniku, ale to jest boks. Byłem dumny, mogąc stoczyć wspaniałą walkę i pokazać światu boksu, że jestem na szczycie w wadze średniej. Mieliśmy wspaniały obóz do walki z GGG i to, jak sądzę, znalazło odzwierciedlenie w występie. Miałem świetny sparing z takimi osobami jak Edgar Berlanga Jr i to pokazało się w walce.”

Ukrainiec wypowiedział się także na temat najbliższego rywala. „Charlo to bardzo duży talent. Nie zostajesz mistrzem świata przez szczęście. Jest dobrym zawodnikiem i przygotowuję się na najlepszego Jermalla Charlo i wierzę, że doprowadzi to do wspaniałej walki w Showtime PPV. Ta walka będzie prawdziwą walką PPV ”– powiedział Derevyanchenko.

„Ta walka będzie wspaniałą walką, ale wierzę, że moje doświadczenie i zestaw umiejętności będą zbyt duże dla Charlo. Nie mam na myśli braku szacunku, ale wierzę, że jestem na poziomie, na którym Jermall nigdy wcześniej nie był” – zakończył doskonały Ukrainiec.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments