Dwaj zawodnicy pokonani przez Najmana zmierzą się na FAME MMA? „To będzie HIT roku”

0
Fot. Marcin Najman, mat. prasowe

Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie nie zostawił suchej nitki na największej federacji freak fightów w Polsce. Mimo wielu błędów trener uważa, że taka gala jest potrzebna i wygląda na to, że być może zwiąże się z nią na dłużej.

Na FAME MMA 7 w walce z Najmanem zmierzył się „Daro Lew„, który był trenowany przez Oknińskiego. Mimo, że zawodnik ma już 9 porażek i tylko 1 zwycięstwo, nie zamierza się poddawać i chce walczyć dalej.

Być może dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy na FAME MMA zostali pokonani przez „El Testosterona„.

Lew chce walki z Bonusem Obydwaj przegrali z NajmanemTo będzie Hit roku

Publiée par Mirek Okniński sur Dimanche 6 septembre 2020

Niedawno chęć na powrót do klatki wyraził „Łazarski Gladiator”, który ostatni pojedynek stoczył właśnie z Najmanem. Obecnie rekord Bonusa BGC to 0 zwycięstw – 4 przegrane.

Bonus postawił jednak warunek. Chce rewanżu z Wojciechem Golą. W odpowiedzi usłyszał takie słowa – Najpierw musimy to ze wspólnikami przegadać, bo ostatnio nam troszkę mocno podpadł.

Hitowy pojedynek, o którym wspomina Mirosław Okniński mógłby jednak cieszyć się większym zainteresowaniem, przez co istnieje szansa, że włodarze FAME MMA umożliwią przeprowadzenie takiego starcia.

Źródło: Facebook

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie