fot. Twitter

Rosjanin Siergiej Kharitonov , który do tej pory wszystkie swoje walki toczył w formule MMA, postanowił zawalczyć w boksie. Jego rywalem był 47-letni Danny Williams! Zawodnik z Wielkiej Brytanii ma na swoim koncie 82 stoczone walki bokserskie!

Co ciekawe w 2004 roku Williams znokautował samego Mike’a Tysona! Rok później stoczył kolejną dużą walkę z Vitalim Klitschko, jednak tym razem przegrał w ósmej rundzie przez TKO. Minęło dobrych kilkanaście lat, a my dalej oglądamy Williamsa, niestety nie w takiej formie jakiej był kiedyś.

Kharitonov to doświadczony zawodnik, który do tej pory bił się dla takich organizacji jak Strikeforce, M-1 Global, czy Bellator. Na 36 stoczonych walk aż 29 to wygrane!

Do ringu Khartionov wychodził w towarzystwie zespołu, który grał na żywo, wokół tańczyły kobiety, hitem był niedźwiedź, którego ujrzeli kibice.

Jak wyglądała walka? Kharitonov rzucił się mocno na 47-letniego Williamsa w pierwszej rundzie. Trafiał mocno lewym sierpowym. Walka nie trwała długo.


PIERWSZY ZAKŁAD DO 100 ZŁ BEZ RYZYKA
OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS

REJESTRACJA W 30 SEKUND

W drugiej rundzie atakował Williams. Miał swoje przebłyski, jednak ciężko skomentować co wydarzyło się podczas walki. Kharitonov w ostatniej minucie trafił mocno Williamsa kilkoma ciosami. Nagle ten cofnął się do tyłu. Prawdopodobnie poczuł, że Rosjanin ma czym uderzyć i nie chciał ryzykować, ponieważ mogłoby to się skończyć dla niego problemami zdrowotnymi.

Po kilku sekundach nie chciał kontynuować walki. Zawodnik Bellatora wygrał przez TKO.

Źródło: news.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj