Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Nowy trener Legii od razu zabiera się za transfery. Na początek chce wydać 1,5 miliona euro za 20-latka.

fot. laczynaspilka.pl
Opublikowane 23 września 2020, 14:04
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
fot. laczynaspilka.pl

Czesław Michniewicz, nowy szkoleniowiec Legii Warszawa oraz trener reprezentacji u-21, nie traci czasu, i już wyznacza cele transferowe. Przymierza się do zakupu młodego polskiego obrońcy, ze słowackiej drużyny MSK Żilina.

Dwa dni minęły od podpisania kontraktu przez Michniewicza z Legią, a trener naszej młodzieżówki nie traci czasu. Jak donosi Interia.pl, Jakub Kiwior z MSK Żilina jest na transferowej liście życzeń klubu z Warszawy. Michniewicz zna Kiwiora z młodzieżowej reprezentacji, w której rozegrał ostatnio dwa spotkania.

20-letni obrońca grał wcześniej w Anderlechcie, a półtora roku temu zaczął grać na Słowacji. Problemem stojącym na drodze dołączenia Kiwiora do Legii mogą być pieniądze. MSK Żilina to klub znany z sprzedawania talentów za duże pieniądze. Obecny Mistrz Polski musiałby wyłożyć nawet 1,5 miliona euro, żeby doszło do transakcji.

Michniewicz zna dobrze młodego obrońcę, i widzi w nim duży potencjał, dlatego będzie naciskał prezesa Legii, Dariusza Mioduskiego na wyłożenie potrzebnej sumy.

źródło: interia.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments