Karol Kruzel przegrał w walce wieczoru z Jurasem Wrońskim. [DOPING + WALKA]

0
fot. YouTube

Walka wieczoru podczas gali zawodowej MMA i K1 organizacji First Step Championship. Gala odbyła się 19.09.2020 r. w Lęborku.

Kruzel to brązowy medalista Pucharu Europy w kickboxingu low kick oraz dwukrotny wicemistrz Polski w kickboxingu light contact. W przeszłości zawodnik był związany z federacją FEN, na 13. edycji miał walczyć z Jakubem Rajewskim, jednak ostatecznie zawodnik z Lęborka doznał kontuzji i musiał wycofać się z walki.

Kruzel zawalczył z doświadczonym zawodnikiem z Warszawy – Jerzym „Juras” Wrońskim, który jest wielokrotnym mistrzem Polski, wicemistrzem świata i zdobywcą Pucharu Świata w kick-boxingu.

Po walce Juras podziękował swojemu przeciwnikowi. Kruzel pokazał prawdziwy charakter.

Walkę wygrywam w dobrym stylu. Mój przeciwnik był trzy razy liczony ale mimo to przetrwał i walczył do końca. Szacunek Karol Kruzel za twardą, dobrą walkę w mocnym tempie. Pozdrawiam wszystkich, którzy trzymali za mnie kciuki. – napisał Juras.

Wroński wygrał, a zwycięstwo zadedykował swojemu synowi.

Gdy ucichną brawa i zgasną flesze dobrze jest mieć do kogo wracać. Te dwie osoby są najważniejsze w moim życiu. Gdy opada kurz po walce to właśnie Ich chcę mieć w swoich ramionach. Żona, która wspiera mnie w działaniach. Potrafi cieszyć się z moich sukcesów, a kiedy zdarzają się porażki, wtedy pociesza, przytula i wspólnie ze mną analizuje co można poprawić oraz Synek, który był na pierwszej walce taty w swoim życiu. To Tobie, Synu, dedykuję to zwycięstwo. Bądź z nas dumny, bierz przykład z mądrych ludzi i żyj odważnie tak jak my. Tata Oriona z rodziną! – napisał na Facebooku zawodnik z Warszawy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Szczegółowe informacje na temat transmisji UFC 253. Gdzie i o której oglądać Jana Błachowicza?

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie