Czwartek, 18 Lipca, 2024

Tomasz Sarara otwiera nową organizację! 100 tysięcy złotych nagrody głównej!

Fot. YouTube
Opublikowane 26 września 2023, 13:25
przez Przemek Krautz
5
4
Brak komentarzy

Czołowi polscy kickboxerzy postanowili stworzyć nową organizację. Nie będą to jednak typowe walki, tylko formułą, którą kibice sportów walki lubią najbardziej.

Tomasz Sarara wraz m.in. z Bartoszem Batrą otwierają projekt Strike King League. Dotychczas czegoś takiego w Polsce, a nawet w Europie nie było. Pojedynki bowiem będą odbywać się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Takie starcie można oglądać regularnie np. na galach azjatyckiego giganta One Championship.

Sarara o szczegółach nowego projektu

Pojedynki te cechują się widowiskowością i dostarczają ogromnych emocji. Starcia zawodników nawet z niższych kategorii często kończą się efektownymi nokautami, czy też dochodzi do brutalnych i wyrównanych starć na bardzo wysokim tempie przez trzy rundy.

Strike King League to także nowy system rozgrywek, w których nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych. Na pierwszej gali zawalczy sam Tomasz Sarara. W obszernym wywiadzie dla fansportu.pl zdradził wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia.

Wyjaśnił, jaka jest jego rola w federacji, wypowiedział się na temat potencjalnych starć freakowych oraz planów na przyszłość. Całą rozmowę znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments