Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

“Taka walka honorowa…” – Sobota zawalczy z Jongmenem? Raper odpowiada

Opublikowane 22 października 2020, 19:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Sobota / Jongmen

Jak już wiadomo, Sobota na zbliżającej się gali zadebiutuje w organizacji FAME MMA. Jego rywalem będzie inny raper Filipek.

Sobota kilka miesięcy temu ogłosił, że kończy rapową karierę. Podjął taką decyzję, kiedy Jongmen wrzucił do sieci dokumenty podpisane przez Michała Sobolewskiego, który potwierdził zeznania tzw. małego świadka koronnego, przez co kilka osób spotkały problemy prawne.

Jongmen Sobota prowadzili ze sobą konflikt medialny, publicznie piorąc swoje brudy. Przeciwko Sobocie nastawiło się wielu raperów oraz słuchaczy, co doprowadziło go do podjęcia decyzji o zakończeniu przygody z muzyką.

Wiele osób śledzących całą sytuację pytało, czy konflikt zakończy się w klatce na FAME MMA. Kolejny raz zapytano o to Sobotę na ostatniej konferencji. Raper wyjaśnił, że do takiej walki na pewno nie dojdzie. 

Takie starcie nie wchodzi w grę. W przeszłości ten facet nie zagrał ze mną honorowo i fair play. Taka walka honorowa i fairplay mu się nie należy, a dokładanie do jego budżetu jeszcze tym bardziej nie będzie w moim zadaniu – zapewnił Sobota.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO