Niedziela, 19 Maja, 2024

Pełne oświadczenie Marcina Najmana w sprawie pomówień Don Kasjo. (VIDEO)

Opublikowane 17 listopada 2020, 20:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Marcin Najman
fot. Marcin Najman / YouTube

Marcin Najman bierze sprawy w swoje ręce. Don Kasjo wytoczył ciężkie działa, mówiąc w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim o rzekomym romansie “El Testosterona” z Moniką Godlewską. Zawodnik z Częstochowy nie pojawił się na cage’u, w którym miało odbyć się face-to-face pomiędzy dwoma zawodnikami.

“Don Kasjo” w trakcie wywiadu z Mateuszem Kaniowski nawiązał do wypowiedzi Najmana na temat jego występów w TVP Info i komentarzy odnośnie strajku kobiet oraz ustawy antyaborcyjnej. –  Jestem ciekaw, jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się wypowiadał tak przeciwko kobietom, jak się wypowiada. Poruszę to na face-to-face, który jest we wtorek, bo ja nie angażuje się politycznie, ale wspieram kobiety. Jestem właśnie ciekaw, jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, z resztą tam widać na konferencji, jak nie oszczędzają się w adoracjach. Ja byłem w narożniku Eweliny przecież na FAME MMA 5, więc widziałem, co tam się w hotelach dzieje. To zostawię na face-to-face. Może się odniesie do tego. Jestem ciekaw, jakby wtedy wpadkę zaliczyli, jakby się wypowiadał, co ona może zrobić. No i tyle. Zakończmy ten temat.

Zaatakowany Marcin Najman zapowiedział, że nie pojawi się na dzisiejszym face-to-face. Jak powiedział tak też zrobił. Zawodnik wydał specjalne oświadczenie, w którym zapowiedział proces cywilny na Don Kasjo.

  • “Jestem zmuszony wytoczyć mu cywilny proces i moi prawnicy taki pozew piszą. Kwota zadośćuczynienia za te kłamstwa będzie w graniach 50, a 100 tysięcy ustalona. Pozew złożę po walce. Udostępnię go, aby nie było najmniejszych wątpliwości. Nie może być tak, że donosiciel i hejnalista pomawia ludzi i to w taki perfidny, ordynarny, bydlęcy sposób” – pełne oświadczenie poniżej.

Zobacz koniecznie: Awantura na wizji! Marcin Najman złoży pozew na Don Kasjo. Chodzi o rzekomy romans z Godlewską na FAME MMA.

Poniżej nagranie z konferencji, na której nie pojawił się zawodnik z Częstochowy.

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski / Marcin Najman / Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO