Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Popek Monster na treningu! Szuka przeciwnika na swoją kolejną walkę w FAME MMA. [WIDEO]

fot. Instagram Popek Monster
Opublikowane 15 grudnia 2020, 08:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Popek Monster na dobre powrócił do sportu i odstawił używki na bok. Po swojej ostatniej walce na FAME MMA, gdzie pokonał Damiana Zduńczyka wziął nawet udział w Runmageddonie. Popek pokonał 50 przeszkód na dystansie 12-kilometrów. “Mój pierwszy wyczyn sportowy, naprawdę było warto” – zaznaczył raper. Teraz czeka na ogłoszenie swojej kolejnej walki i przeciwnika.

Paweł Mikołajuw ze sportem jest związany od wielu lat. Przypomnijmy, że pierwsza jego walka w MMA miała miejsce na gali Cage Rage w 2008 roku! Osiem lat później zawalczył z Mariuszem Pudzianowskim na KSW i przegrał w pierwszej rundzie pojedynku. Następnie wygrał z Robertem Burneiką, jednak później znowu musiał uznać wyższość swoich rywali – Tomasza Oświecińskiego i Erko Juna.

Popek już nie może się doczekać swojej kolejnej walki i możemy się tylko domyślać, że z pewnością będzie chciał zawalczyć na następnej gali FAME MMA. Raper utrzymuje świetną formę i wygląda wręcz jak kulturysta!

Wszystko wskazywało na to, że jego kolejnym rywalem będzie Marcin Najman, jednak po sytuacji jaka miała miejsce na FAME MMA 8 podczas walki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim scenariusz ten jest już niemożliwy. Właściciele organizacji zapowiedzieli, że nie chcą mieć już nic wspólnego z “El Testosteronem”, a sam Najman stworzył własną organizację “MMA-VIP”, gdzie 13 lutego stoczy walkę z “Taxi Złotówą”. Zobacz tutaj: Marcin Najman oficjalnie ogłosił swoją pożegnalną walkę! Znamy jego rywala!

Jak myślicie kto w takim bądź razie może być kolejnym przeciwnikiem Popka? W sieci pojawia się dużo komentarzy na temat starcia z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem.

“A co Ty zrobiłeś dzisiaj na siłowni? Szukam mojego nowego oponenta i nie mogę znaleźć! Już dwa dni tu jestem.” – mówi w najnowszym nagraniu raper.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO