Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Wielka bijatyka podczas meczu futbolu amerykańskiego! Na graczy zostaną nałożone sankcje i zakazy. [WIDEO]

Wielka bijatyka podczas meczu futbolu amerykańskiego! Na graczy zostaną nałożone sankcje i zakazy. [WIDEO]
fot. Twitter / ESPN
Opublikowane 1 stycznia 2021, 13:07
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Na wczorajszym meczu futbolu amerykańskiego w ramach Armed Forces Bowl doszło do ogromnej bijatyki. Sytuacja wydarzyła się na meczu pomiędzy stanem Mississippi, a Tulsą. Rozgrywki miały miejsce w Forth Worth w Teksasie, a zwycięską drużyną zostało Mississippi State Bulldogs pokonując rywali 28 do 26.

Nadal nie wyjaśniono o co tak naprawdę było całe zamieszanie, jednak gracze byli tak wściekli, że po spotkaniu zaczęli okładać się pięściami, a na nagraniu widzimy nawet jak kopią siebie po głowach!

Jeden z zawodników Tulsy, Kendarin Ray prawdopodobnie doznał wstrząsu mózgu, a po bijatyce musiał być odprowadzany do karetki pogotowia, bo sam nie mógł ustać na nogach.

Na konferencji powiedziano, że na graczy zostaną nałożone sankcję i zakazy. Mike Aresco w rozmowie z ESPN powiedział, że “zostanie przeprowadzony dokładny przegląd całego zajścia, i zgodnie z Kodeksem Armed Forces Bowl w zakresie sportowego zachowania chce, aby zostały wyciągnięte konsekwencje.”

Trener drużyny Bulldogs, Mike Leach opisał całą awanturą bardzo krótko – „to było głupie”, dodając, że nie jest pewien w którym momencie wydarzył się incydent i co go zapoczątkowało.

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments