Sobota, 27 Kwietnia, 2024

Napoli traci punkty w doliczonym czasie gry. Kolejna bramka Zielińskiego! [WIDEO]

Piotr Zieliński
Opublikowane 3 marca 2021, 21:57
przez Dariusz Oles
0
0

US Sassuolo po dramatycznej końcówce zremisowało z Napoli 3-3. Gola na wagę jednego punktu gospodarze strzelili w piątej minucie doliczonego czasu gry. Jedną z bramek dla gości zdobył Piotr Zieliński.

Gospodarze dwukrotnie wychodzili  w tym spotkaniu na prowadzenie, lecz na gole Nikoli Maksimovicia (skierował piłkę do własnej bramki) oraz Domenico Berardiego odpowiedział Piotr Zieliński i Giovanni Di Lorenzo

Gdy wydawało się, że obie drużyny nie dostarczą swoim fanom większej dawki emocji, sprawy w swoje ręce wziął Valerio Marini. Arbiter tego spotkania w samej końcówce spotkania podyktował dwa karne. Najpierw jedenastkę wykorzystało Napoli za sprawą Lorenzo Insignie, a w 95. minucie karnego na bramkę dla Sassuolo zamienił Francesco Caputo.

Po 24. kolejkach Napoli zajmuje szóste miejsce. Sassuolo jest trzy pozycje niżej.

Źródło: własne